fbpx

WYKŁAD ONLINE „30 KROKÓW DO SKUTECZNEJ REDUKCJI”CZAS TRWANIA: 1,5 godziny

TERMIN: 11.11.2021 (czwartek),

GODZINA: 08:30-10:00 
(wykład będzie nagrywany, a link do niego przesłany do uczestników – jeżeli nie zależy Ci na byciu na żywo i zadawaniu pytań, będziesz mogła odtworzyć go sobie w dowolnym terminie)

CENA: 49 zł
OPIS WYKŁADU

Masz dosyć zaczynania ciągle od początku? Podchodzisz do tematu odchudzania zero-jedynkowo? Albo jesteś na przysłowiowej „sałacie” i wodzie, albo robisz sobie żywieniowe El Dorado?

Jestem przekonana, że masz już za sobą „kilka” prób odchudzania. Jestem także pewna, że masz już naprawdę szeroką wiedzę na temat tego, co sprzyja, a co zdecydowanie nie sprzyja odchudzaniu. A jednak… póki masz motywację – wszystko idzie świetnie. Wystarczy gorszy dzień, jeden grzech i… cała Twoja praca idzie na marne, a Ty po raz kolejny jesteś na siebie wściekła. Mało tego, obiecujesz sobie, że od najbliższego poniedziałku – zaczniesz jeszcze rygorystyczniej. 


Wiesz, czego tak naprawdę brakuje Ci do osiągnięcia sukcesu, w kwestii wymarzonej sylwetki? ZORGANIZOWANIA! 


Weź udział w moim wykładzie „30 KROKÓW DO SKUTECZNEJ REDUKCJI – CZYLI ZORGANIZUJ SWÓJ PROCES ODCHUDZANIA” (on-line),  a gwarantuję Ci, że w końcu Ci się uda osiągnąć wymarzoną sylwetkę i to w zdrowy sposób! 


Podzielę się z Tobą moimi ODCHUDZAJĄCYMI TRICKAMI. Opowiem, jak to zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy po ciąży – nie odmawiając sobie przyjemności i nie tracąc laktacji. Powiem, co, jak i kiedy jeść, żeby chudnąć i… nie zwariować. 


JAK SIĘ ZAPISAĆ? 

Zrób przelew na moje konto:

Numer rachunku w Millenium to: 
35 1470 0002 2481 8082 5000 0001

Aleksandra Chołody 
Ul. Dobra 4
86-032 Niemcz 

W tytule wpisując „WYKŁAD ONLINE + Twoje imię i nazwisko”, np. „Wykład – skuteczna redukcja, Ola Chołody”

*jeśli potrzebujesz fv koniecznie napisz mi o tym w mail’u

Po opłaceniu wykładu wyślij mi potwierdzenie przelewu na mój adres mailowy: cholodypudelko@gmail.com (to ważne, bo na 2 dni przed wykładem otrzymasz na ten adres z którego wyślesz potwierdzenie, link do spotkania).

Gwarantuję Ci – ten wykład odmieni Twoje odchudzanie raz na zawsze!