fbpx

ODCHUDZANIE- jeśli robisz te 3 rzeczy, nigdy nie uda Ci się trwale schudnąć…

 1. Jesteś pełna nienawiści do swojego obecnego ciała. Masz sobie za złe, że opychałaś się jedzeniem i teraz ZA KARĘ (aby dać swojemu ciału nauczkę) będziesz się głodzić i ćwiczyć godzinami.
  To bardzo złe rozwiązanie.
  Nie rób sobie tego.
  Wg Totalnej Biologii tłuszcz to odpowiedź RATUNKOWA na wiele z naszych wewnętrznych problemów i rozterek. Stań zatem przed lustrem, popatrz na swoje ciało z miłością i powiedz na głos, że dziękujesz swojemu ciału, że powiększyło się do takich rozmiarów, bo widocznie było Ci to potrzebne. Zapewnij je także, że już jesteś bezpieczna i znowu możesz pokazać się światu (pozbyć pancerza ochronnego w postaci tkanki tłuszczowej).
 2. Jadłaś dużo i niezdrowo, to teraz jest bardzo niewiele i tylko bez tłuszczu…
  Ciało żeby chudnąć musi mieć poczucie bezpieczeństwa. Jeśli wprowadzisz je w stan zagrożenia- prędzej czy później przestanie z Tobą współpracować i na maksa spowolni przemianę materii. Musisz dostarczać swojemu ciału na bieżąco „paliwa” (jedzenia), jeżeli chcesz, żeby chudło. REGULARNOŚĆ jest tu podstawą.
 3. Przechodzisz na dietę w związku z czym Twoje posiłki będą teraz jałowe i bez smaku.
  Błąd! Jeśli sprowadzisz odchudzanie do jedzenia pozbawionego smaku, Twoja głowa zrobi wszystko, żeby Cię od tego odwieść. Jedzenia to przyjemność na którą zasługujesz.
  Zioła i przyprawy są bardzo potrzebne w diecie. Zdrowe tłuszcze także. Każdy Twój posiłek powinien być iście królewski. To znaczy jaki? To znaczy stworzony z NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW jakimi akurat dysponujesz i doprawiony najsmaczniej, jak potrafisz (ziołami i przyprawami – byle nie „gotowcami” z glutaminianem sodu).
  Podstawą sukcesu w odchudzanie jest odpowiednie nastawienie do PROCESU oraz do SWOJEGO CIAŁA.
  Kiedy zaczniesz działać z największą miłością i szacunkiem dla swojego organizmu- on z radością odwdzięczy Ci się zdrowym, silnym i atrakcyjnym ciałem.
  Wierzę, że potrafisz… ❤
  Całuję,
  Ola
Polub mnie na Facebooku

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.