Szkolenia

szkolenia wydarzenia aleksandracholody.pl

Uczę innych od 2011 roku. Prowadziłam już mnóstwo wykładów, szkoleń i warsztatów zarówno on-line, jak i stacjonarnie. Wielokrotnie występowałam w firmach, podczas eventów, dla mas, a także na zamkniętych, zorganizowanych szkoleniach wyłącznie dla specjalistów. Przekazywanie innym wiedzy, to niewątpliwie moja pasja. Uwielbiam objaśniać oraz tłumaczyć zawiłe procesy ludzkiego organizmu w prostu i przystępny sposób. Bardzo wierzę w to, że każdy z nas jest w stanie stosować pewne zalecenia, dopiero wtedy, kiedy rozumie, dlaczego są one ważne.

Tematyka moich szkoleń to: zdrowie kobiety, odżywianie wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, dietetyka akademicka, ziołolecznictwo, medycyna wschodnia, psychosomatyka i totalna biologia, a także- odchudzanie, niedoczynność tarczycy, wspieranie płodności, PCOS, endometrioza, migreny, problemy ze snem, zaburzenia hormonalne, zaburzenia menstruacji, chroniczne zmęczenie, problemy żołądkowo-jelitowe oraz problemy z pęcherzem moczowym.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą prowadzonych przeze cyklicznie mnie szkoleń (poniżej) lub do kontaktu, w celu ustalenia szkolenia wg indywidualnych potrzeb.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ ONLINE DOSTĘPNY PONIŻEJ: