fbpx

USŁUGI

Zobacz, jak możemy razem pracować:

  • konsultacja diagnostyczna (40-60 min, stacjonarnie i on-line) – konsultacja w skład której wchodzi obszerny wywiad (akademicki i z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej, *wyłącznie podczas spotkań stacjonarnych: badanie pulsu i/ lub języka, zabieg akupunktury, jeśli będą ku temu wskazania,
  • konsultacja II- odbiór zaleceń dietetycznych (15-20 min, stacjonarnie i on-line)– konsultacja składa się z przekazania i omówienia zaleceń dietetycznych i suplementacyjnych pacjentki, 
  • zabieg akupunktury (30 min, tylko stacjonarnie) – konsultacja w skład której wchodzi diagnoza stanu Pacjentki na podstawie badania narządowego pulsu, nakłucie igłami, wprawienie w relaksację za pomocą dźwięków dzwonka oraz odpowiednio dobranej muzyki,
  • konsultacja mentoringowa (60 min, stacjonarnie i on-line) – konsultacja podczas której omawiamy problem/ cel z którym się mierzysz, rozkładamy na czynniki pierwsze, nierzadko zakończone zadaniem domowym omawianym podczas kolejnego spotkania,
  • wystąpienia podczas event’ów, camp’ów, spotkań firmowych, konferencji, szkoleń– ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb Zleceniodawcy

Umów się na konsultację:
Aleksandra Chołody-Pudełko
tel: 500 178 073 ,
mail: cholodypudelko@gmail.com

DIETA I SUPLEMENTACJA 
Indywidualnie dobrany plan żywieniowy i suplementacyjny (w tym oparty m.in. na ziołach) to gwarancja zdrowia, długowieczności i szczupłej sylwetki. Po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, opartym zarówno o wytyczne z medycyny akademickiej, jak i medycyny chińskiej, stworzę dla Ciebie zalecenia, które będą wspierać Twoje zdrowie oraz osiągniecie celu, z którym do mnie przyjdziesz. 
Nie układam diet według gramatur (w medycynie chińskiej nie jest to istotne). Układam elastyczne rozpiski żywieniowe, które mają pomóc Ci wsłuchać się w potrzeby własnego organizmu. To on jest Twoim najlepszym doradcą w drodze do zdrowia. Na podstawie zleconych przeze mnie, podczas pierwszej konsultacji, badań krwi, układam zalecenia ziołowe oraz suplementy mineralno- witaminowe. 
Dodatkowo otrzymujesz ode mnie listy produktów, które należy spożywać w każdej z 4 faz cyklu menstruacyjnego oraz listę tych produktów, które należy unikać. W każdej rozpisce znajdziesz także zdrowe i bardzo smaczne przepisy, dla tych, którzy lubią próbować nowych smaków i szukają kulinarnych inspiracji. 
NOWOŚĆ– każda moja Pacjentka, w cenie wizyty, otrzymuje także Dziennik Kobiety Pełnej Zdrowia w formie pdf, który pomoże jej monitorować postępy i budować zdrowe nawyki. 

AKUPUNKTURA
To zabieg rodem z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na precyzyjnym nakłuwaniu indywidualnie wybranych punktów na ciele. Punkty wybierane są na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz zbadaniu pulsu (narządowo) pacjentki. Podczas zabiegu umieszcza się od 1 do 5 igieł. Miejsca, które mogą być nakłuwane obejmują obszar całego ciała. Nie należy jednak obawiać się jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Igły do akupunktury są bardzo cieniutkie, a sposób ich wbijania jest moim autorskim, co pozwala skutecznie okuwać mi także dzieci. Wierzę, że tym bardziej osoby dorosłe dzielnie zniosą zabieg. 
Co robi akupunktura? Za pomocą nakłutego punktu, stymuluje organizm do wykonania konkretnego zadania, np. uzupełnienia energii tam, gdzie jej brakuje, rozproszenia jej tam, gdzie są nadmiary, poruszenia zastojów. Wszystko po to, aby wyrównać i przywrócić prawidłowy przepływ tzw. energii Qi [czyt. Czi] w organizmie.

Medycyna chińska podbiła moje serce przede wszystkim dlatego, że nie leczy objawów, a PRZYCZYNY zaburzeń, które zamanifestowały się w organizmie. Dzięki czemu rzeczywiście leczy choroby, a nie tylko je wycisza.

 

MENTORING
Z moimi Pacjentkami pracuję także jako mentor. Zarówno w grupowych programach mentoringowych (Program „Schudnij z Chołody” & Program „Pokochaj siebie”), jak i podczas sesji indywidualnych. Będąc po studiach coachingowych oraz wielu szkoleniach z zakresu psychologii, doskonale wiem jak przeprowadzić Cię przez proces zmian, bezboleśnie doprowadzając do wyznaczonego celu. Dzięki wiedzy z zakresu psychosomatyki oraz totalnej biologii, wspieram także Pacjentki starające się o dziecko czy borykające się z nadwagą, otyłością, niedoczynnością tarczycy.

SZKOLENIA/ WYKŁADY/ WYSTĄPIENIA PODCZAS EVETÓW, CAMP’ÓW, SPOTKAŃ FIRMOWYCH LUB KONFERENCJI
Zaufaj mi, tu, czuję się jak ryba w wodzie. Uwielbiam ludzi, uwielbiam dzielić się swoją wiedzą oraz szkolić innych i… kocham scenę. Jeżeli szukasz osoby, która przekazuje wiedzę w sposób dynamiczny, przyjemny, niezwykle interesujący, nietuzinkowy i bardzo oryginalny, to świetnie trafiłaś. O trudnych rzeczach mówię prostym i zrozumiałym językiem, a treści, które przekazuje to nie sztywna teoria, a mnóstwo praktycznych rad, które można zastosować w swoim życiu od zaraz.