fbpx

USŁUGI

Zobacz, jak możemy razem pracować:

Indywidualny program odchudzający- 8 tygodni

cena: 1800 zł

To najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niechcianych kilogramów. Ten program powstał na bazie mojego 12 letniego doświadczenia w prowadzeniu pacjentów.

Ponad rok temu zdałam sobie sprawę, że odchudzanie, to nie tylko dieta. Odchudzanie to praca nad nawykami, wsparcie przy słabościach, kontakt z pacjentkami. Konsultacja raz w miesiącu to zdecydowanie za rzadko. W tym czasie Twoje życie może wywrócić się do góry nogami, a Ty kilka razy stracić motywację. Taki scenariusz skazuje na porażkę. 

Ja chcę, żeby moje pacjentki odnosiły sukcesy. Dlatego postanowiłam odchudzać je najskuteczniejszym system, jaki do tej pory udało mi się stworzyć. 

Na czym polega Indywidualny program odchudzający?

Czas trwania: 8 tygodni + konsultacja wstępna przed rozpoczęciem procesu (wywiad + zlecenie badań krwi, żebym mogła przygotować indywidualne zalecenia)

Ilość spotkań: 8 spotkań od momentu rozpoczęcia programu (1x w tygodniu, zawsze w piątek o ustalonej przez nas godzinie; startujemy też w piątek) + spotkanie wstępne

Czas trwania pojedynczego spotkania: +/- 10-20 min (w zależności od potrzeb); konsultacja wstępna 30-45 minut

Co ode mnie otrzymujesz: 

założenia dietetyczne– rozpiskę produktów z których możesz komponować posiłki (+ ich modyfikację, na bieżąco, w zależności od postępów),

-ułożoną suplementację na podstawie badań krwi i wywiadu,

spotkanie raz w tygodniu na whatsapp w celu przegadania ostatniego tygodnia, wyznaczenia mini celu na kolejny tydzień i uporania się z ewentualnymi trudnościami, 

wsparcie merytoryczne– zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała lub kiedy będę wprowadzała nowe założenia, będę tłumaczyła Ci dlaczego to robię i jaki to ma wpływ na organizm,

-rozpisany, bardzo rozsądny i bezpieczny detoks– który oczyści i przygotuje Twój organizm do procesu redukowania masy ciała,

filmiki treningowe (25-35 minutowe) do wykonania w domu (wyciszająco-rozciągające oraz wzmacniające),

Dziennik Kobiety Pełnej Zdrowia- który pomoże monitorować proces i wprowadzenie nowych nawyków,

-możliwość swobodnego kontaktu przez whatsapp od poniedziałku do piątku (w razie pytań, spadku motywacji, itp.),

aplikację do liczenia kalorii, którą będę miała podpiętą z Tobą (jeśli uznam, że zaszła taka potrzeba).

Czego od Ciebie wymagam podczas współpracy:

-pełnego zaangażowania, 

-cotygodniowego raportu w postaci przesłania wybranych przeze mnie kart pracy z dziennika kobiety pełnej zdrowia (ustalonych wcześniej wspólnie z Tobą), 

-stosowania się do zaleceń, 

-uzupełniania posiłków w aplikacji, którą będę miała do Ciebie podpiętą (jeżeli ustalę, że będziemy używać jej jako narzędzia),

-szczerości podczas spotkań 1:1,

-punktualności podczas ustalonych spotkań, 

-możliwie- nie przekładania terminów ustalonych przez nas spotkań,

-wykonania i przesłania mi wyników badań krwi jeszcze przed rozpoczęciem procesu.

Zasady:

-kiedy proces wystartuje- nie przerywamy go (bez względu na ewentualne potknięcia czy gorsze chwile, ciśniemy do końca, bo w każdej sytuacji musimy umieć panować nad sobą i wspierać swoje zdrowie),

-w przypadku, kiedy nie będziesz wysyłać mi kart pracy z dziennika kobiety pełnej zdrowia- mogę rozwiązać naszą współpracę (to bardzo ważne narzędzie potrzebne do monitorowania postępów i tego, czy dobrany system Ci służy).

Umów się na prowadzenie indywidualne:

Aleksandra Chołody-Pudełko

tel: 500 178 073 ,

mail: cholodypudelko@gmail.com

Diety on-line 

cena: 280 zł

Zapraszam Cię do skorzystania z moich diet on-line. To starannie opracowane przeze mnie zalecenia dla określonych grup pacjentów. W zależności od celu lub problemu z którym się borykasz- znajdziesz tam przygotowane zalecenia żywieniowe oparte o medycynę akademicką oraz tradycyjną medycynę chińską, suplementację, zalecane zioła, produkty które należy uwzględniać w swojej diecie ze względu na fazę cyklu menstruacyjnego i najskuteczniejsze formy aktywności fizycznej.

PRZEJDŹ DO DIET ON-LINE

Konsultacje indywidualne 

cena: 350 zł

Masz kilka dolegliwości i nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze? A może nie wiesz co Ci jest i chciałabyś porozmawiać ze mną, żebym ustaliła dla Ciebie diagnozę? A może potrzebujesz indywidualnie dopasowaną dietę, która uwzględni wszystko to, co Ci dolega?  Oczywiście takie konsultacje także mam w swojej ofercie. 

Umów się na konsultację diagnostyczną:
Aleksandra Chołody-Pudełko
tel: 500 178 073 ,
mail: cholodypudelko@gmail.com

Konsultacja z akupunkturą

cena: wg aktualnego cennika Kliniki AthleticoMed

Medycyna chińska podbiła moje serce przede wszystkim dlatego, że nie leczy objawów, a PRZYCZYNY zaburzeń, które zamanifestowały się w organizmie. Dzięki czemu rzeczywiście leczy choroby, a nie tylko je wycisza.

To zabieg rodem z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na precyzyjnym nakłuwaniu indywidualnie wybranych punktów na ciele. Punkty wybierane są na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz zbadaniu pulsu (narządowo) pacjentki. Podczas zabiegu umieszcza się od 1 do 5 igieł. Miejsca, które mogą być nakłuwane obejmują obszar całego ciała. Nie należy jednak obawiać się jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Igły do akupunktury są bardzo cieniutkie, a sposób ich wbijania jest moim autorskim, co pozwala skutecznie okuwać mi także dzieci. Wierzę, że tym bardziej osoby dorosłe dzielnie zniosą zabieg. 
Co robi akupunktura? Za pomocą nakłutego punktu, stymuluje organizm do wykonania konkretnego zadania, np. uzupełnienia energii tam, gdzie jej brakuje, rozproszenia jej tam, gdzie są nadmiary, poruszenia zastojów. Wszystko po to, aby wyrównać i przywrócić prawidłowy przepływ tzw. energii Qi [czyt. Czi] w organizmie.

Umów się na konsultację akupunkturową:
Zabiegi akupunktury przeprowadzam wyłącznie w Klinice Leczenia Bólu i Kontuzji AthleticoMed – rejestrować należy się przez stronę-  http://athleticomed.medsoft.pl/ 

Dieta i suplementacja

Indywidualnie dobrany plan żywieniowy i suplementacyjny (w tym oparty m.in. na ziołach) to gwarancja zdrowia, długowieczności i szczupłej sylwetki. Po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie, opartym zarówno o wytyczne z medycyny akademickiej, jak i medycyny chińskiej, stworzę dla Ciebie zalecenia, które będą wspierać Twoje zdrowie oraz osiągniecie celu, z którym do mnie przyjdziesz. 
Nie układam diet według gramatur (w medycynie chińskiej nie jest to istotne). Układam elastyczne rozpiski żywieniowe, które mają pomóc Ci wsłuchać się w potrzeby własnego organizmu. To on jest Twoim najlepszym doradcą w drodze do zdrowia. Na podstawie zleconych przeze mnie, podczas pierwszej konsultacji, badań krwi, układam zalecenia ziołowe oraz suplementy mineralno- witaminowe. 
Dodatkowo otrzymujesz ode mnie listy produktów, które należy spożywać w każdej z 4 faz cyklu menstruacyjnego oraz listę tych produktów, które należy unikać. W każdej rozpisce znajdziesz także zdrowe i bardzo smaczne przepisy, dla tych, którzy lubią próbować nowych smaków i szukają kulinarnych inspiracji. 
NOWOŚĆ– każda moja Pacjentka, w cenie wizyty, otrzymuje także Dziennik Kobiety Pełnej Zdrowia w formie pdf, który pomoże jej monitorować postępy i budować zdrowe nawyki. 

Mentoring

Z moimi Pacjentkami pracuję także jako mentor. Zarówno w grupowych programach mentoringowych (Program „Schudnij z Chołody” & Program „Pokochaj siebie”), jak i podczas sesji indywidualnych. Będąc po studiach coachingowych oraz wielu szkoleniach z zakresu psychologii, doskonale wiem jak przeprowadzić Cię przez proces zmian, bezboleśnie doprowadzając do wyznaczonego celu. Dzięki wiedzy z zakresu psychosomatyki oraz totalnej biologii, wspieram także Pacjentki starające się o dziecko czy borykające się z nadwagą, otyłością, niedoczynnością tarczycy

SZKOLENIA/ WYKŁADY/ WYSTĄPIENIA PODCZAS EVETÓW, CAMP’ÓW, SPOTKAŃ FIRMOWYCH LUB KONFERENCJI


Zaufaj mi, tu, czuję się jak ryba w wodzie. Uwielbiam ludzi, uwielbiam dzielić się swoją wiedzą oraz szkolić innych i… kocham scenę. Jeżeli szukasz osoby, która przekazuje wiedzę w sposób dynamiczny, przyjemny, niezwykle interesujący, nietuzinkowy i bardzo oryginalny, to świetnie trafiłaś. O trudnych rzeczach mówię prostym i zrozumiałym językiem, a treści, które przekazuje to nie sztywna teoria, a mnóstwo praktycznych rad, które można zastosować w swoim życiu od zaraz.